- Nieuw
Ricorumi Furry Animals patroonboekje, Rico Design
Ricorumi Haakboek Harige Dieren bevat 10 schattige amigurumi haakpatronen met Ricorumi Furry en DK katoengaren. 24 pagina’s vol inspiratie van Rico Design. Perfect voor unieke, pluizige haakprojecten.
Ricorumi Haakboek “Harige Dieren” – Amigurumi met Furry Garen
Ontdek een schattige en speelse dierenwereld met het nieuwe Ricorumi haakboek “Harige Dieren” van Rico Design. Dit inspirerende boekje neemt je mee in een liefdevol vormgegeven collectie amigurumi, waarbij het innovatieve Ricorumi Furry garen wordt gecombineerd met het populaire Ricorumi DK katoengaren.
Dankzij de perfect op elkaar afgestemde kleuren vloeien het pluizige imitatiebontgaren en het effen katoengaren naadloos in elkaar over. Afhankelijk van het ontwerp wordt het Furry garen deels meegehaakt of juist weggelaten, wat zorgt voor verrassende oppervlaktestructuren. Het resultaat? Unieke, zachte en onweerstaanbaar schattige gehaakte dieren met extra karakter.
Dit Ricorumi haakpatronenboek is ideaal voor liefhebbers van amigurumi die hun creaties een speelse en moderne uitstraling willen geven.
Inhoud & specificaties:
-
10 unieke haakpatronen voor harige dieren
-
24 pagina’s vol inspiratie
-
Paperback uitvoering
-
Formaat: 24 x 21 cm
-
Uitgever: Rico Design GmbH & Co. KG
Perfect voor zowel ervaren hakers als creatieve hobbyisten die graag werken met nieuwe materialen. Een must-have voor elke Ricorumi fan en een prachtige aanvulling op je haakcollectie